Etter et vanskelig gruppespill mot Koll og Tromsø som kom langt var vi vel egentlig litt «satt ut» og mellomspill ble dessverre 2 tap mot lag vi normalt sett burde kunne tatt. Vi må nok legge om på oppvarmingsrutinene og komme raskere i gang med balloppvarming. Dessuten har vi irriterende småfeil som de aldri har på trening.. Servefeil, tramp, feil opp kast etc. På det værste 6-7 feil pr sett.
På søndag ble det heldigvis en annen historie, mot våre venner i Oslo volley haler vi i land en fortjent 2 -0 seier. God tribune innsats fra foreldre og God coaching av Ari!
Veldig glade gutter! Litt streng trener i noen time-outer i siste kamp men de har nok tilgitt meg? Takk for lånet av de kjempefine gutta i 3-Tre dager!! Takk til Ari for uvurderlig hjelp!
Legg igjen en kommentar